Csak a raktáron levőket

facebook Google Plus Twitter
302 találat

DELL

Cikkszám: BC5719QPPCIE
Gyártói cikkszám: 540-BBGX
Gyártó: DELL

Irányár: 93.763 Ft
(73.829 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

DELL

Cikkszám: BC5719QPPCIELP
Gyártói cikkszám: 540-BBHB
Gyártó: DELL

Irányár: 89.401 Ft
(70.394 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

DELL

Cikkszám: BC5720DPPCIE
Gyártói cikkszám: 540-BBGY
Gyártó: DELL

Irányár: 55.046 Ft
(43.343 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

DELL

Cikkszám: BC57412DPPCIE10G
Gyártói cikkszám: 540-BBUN
Gyártó: DELL

Irányár: 213.846 Ft
(168.383 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

DELL

Cikkszám: BC57412DPPCIE10GLP
Gyártói cikkszám: 540-BBVL
Gyártó: DELL

Irányár: 223.804 Ft
(176.224 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

DELL

Cikkszám: QL2692DP
Gyártói cikkszám: 403-BBMU
Gyártó: DELL

Irányár: 801.770 Ft
(631.315 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 2

Cikkszám: FPC-LCU-LCU-OM4-2M-D
Gyártó: MikroTik

Irányár: 3.473 Ft
(2.735 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

Duplex patch kábel  4 x LC/UPC csatlakozóval, 3mm duplex core 50/125 OM4 LSZH, 5

Cikkszám: FPC-LCU-LCU-OM4-5M-D
Gyártó: MikroTik

Irányár: 4.753 Ft
(3.743 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

Gigalight SFP+ modul, 10GBaseSR/SW,   850 nm, 300M távolság, 0~70 hőm. tart., DD

Cikkszám: GPP-85192-SRC
Gyártó: MikroTik

Irányár: 17.920 Ft
(14.110 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

LAN NAS Synology DS118 Disk Station (1HDD)

Cikkszám: DS118
Gyártói cikkszám: DS118 NO REG
Gyártó: Synology

Listaár: 74.519 Ft
(58.676 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

LAN NAS Synology DS120j Disk Station (1HDD)

Cikkszám: DS120J
Gyártói cikkszám: DS120J NO REG
Gyártó: Synology

Listaár: 47.814 Ft
(37.649 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

LAN NAS Synology DS220+ Disk Station (2HDD)

Cikkszám: DS220PLUS
Gyártói cikkszám: DS220+
Gyártó: Synology

Listaár: 168.707 Ft
(132.840 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

LAN NAS Synology DS220j Disk Station (2HDD)

Cikkszám: DS220J
Gyártói cikkszám: DS220J NO REG
Gyártó: Synology

Irányár: 84.519 Ft
(66.550 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

LAN NAS Synology DS420+ Disk Station (4HDD)

Cikkszám: DS420PLUS
Gyártói cikkszám: DS420+
Gyártó: Synology

Listaár: 231.485 Ft
(182.272 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

LAN NAS Synology DS720+ Disk Station (2HDD)

Cikkszám: DS720PLUS
Gyártói cikkszám: DS720+
Gyártó: Synology

Irányár: 209.827 Ft
(165.218 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

LEGRAND elosztósor 19"/1U normál KIM:9xSCH-gyermekvédett TÁP: háztartási -2P+F 1

Cikkszám: 646812
Gyártó: Legrand

Irányár: 8.103 Ft
(6.380 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

Mercusys MW301R 300Mbps Wireless N Router

Cikkszám: MW301R
Gyártó: MERCUSYS

Irányár: 4.901 Ft
(3.859 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

Mercusys MW302R 300Mbps Wireless N Router

Cikkszám: MW302R
Gyártó: MERCUSYS

Irányár: 5.621 Ft
(4.426 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

Mercusys MW305R 300Mbps Wireless N Router

Cikkszám: MW305R
Gyártó: MERCUSYS

Listaár: 6.152 Ft
(4.844 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

Mercusys MW306R 300Mbps Multi-Mode Wireless N Router

Cikkszám: MW306R
Gyártó: MERCUSYS

Irányár: 6.405 Ft
(5.043 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

Mercusys MW325R 300Mbps Wireless N Router

Cikkszám: MW325R
Gyártó: MERCUSYS

Irányár: 3.493 Ft
(2.750 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

MikroTik Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ with Tilera Tile-Gx9 CPU (9-cores, 1.2

Cikkszám: CCR1009-7G-1C-1Splusz
Gyártói cikkszám: CCR1009-7G-1C-1S+
Gyártó: MikroTik

Irányár: 209.347 Ft
(164.840 Ft + 27% ÁFA)

Kosárba
db

MikroTik Cloud Router Switch 109-8G-1S-2HnD-IN with Atheros AR9344 CPU, 128MB RA

Cikkszám: CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Gyártó: MikroTik

Listaár: 63.779 Ft
(50.220 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db

MikroTik hAP with 650MHz CPU, 64MB RAM, 5xLAN, built-in 2.4Ghz 802.11b/g/n 2x2 t

Cikkszám: RB951Ui-2nD
Gyártó: MikroTik

Listaár: 18.887 Ft
(14.872 Ft + 27% ÁFA)

Elérhető
Kosárba
db
302 találat
• Ügyfélszolgálat

Kérdéseivel, észrevételeivel forduljon hozzánk bizalommal elérhetőségeink valamelyikén!

Skype nevünk: CCT.HU MSN
• Információk

Kyocera Platina Partner




• Csatlakozz hozzánk

Kövess minket facebook-on is, hogy az elsők között értesülhess akcióinkról, híreinkről.

• Kyocera
Az Észak-alföldi régió Kiemelt Értékesítési Partnere, Garanciális Szervize. Tudjon meg többet a Kyocera termékeiről és szolgáltatásairól.

www.kyocera.cct.hu

• Sikeres pályázatok
• Hírlevél

Kérjük adja meg e-mail címét, és iratkozzon fel hírlevelünkre, ha szeretne értesülni legújabb akciós ajánlatainkról, híreinkről!

Feliratkozok!

Informatikai üzemeltetés: DetCom Systems

Olcsóbbat

Megbízható bolt


Látogassa meg a CCT.HU webüzletet a ShopManian




Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz


Pick Pack Pont


Pick Pack Pont



Pick Pack Pont



Xerox kiemelt viszonteladó

x x x x x x x x x